Coala to firma która została założona w 1996 roku w Tuchowie, jako rodzinne przedsiębiorstwo oparte wyłącznie na polskim kapitale.
Na jej czele stoi założyciel i właściciel firmy Adam Cygnar.
Od początku podstawowym założeniem firmy była produkcja wysokiej jakości elementów gięto-klejonych ze sklejki i drewna.
Nabywane przez lata doświadczenie i zgromadzony kapitał pozwoliły na stworzenie nowoczesnej firmy spełniającej standardy Unii Europejskiej.
Nasza załoga i kadra techniczna jest doskonale przygotowana i ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Firma jest przyjazna pracownikom oraz dba o środowisko naturalne, wyroby produkowane są z czystego ekologicznie drewna oraz wysokiej jakości klejów, cały proces produkcyjny począwszy od pozyskania drewna poprzez jego selekcję, suszenie, obróbkę aż do uzyskania gotowego wyrobu odbywa się w naszej firmie. We własnym zakresie projektujemy i wykonujemy formy oraz oprzyrządowania obróbcze niezbędne do wykonania zlecanych zamówień. Nasze produkty są wysokiej jakości i szczycimy się niskim wskaźnikiem reklamacji. Powiększyliśmy powierzchnię hal produkcyjnych, na którą wprowadziliśmy nowoczesny park maszynowy, centra obróbcze sterowane numerycznie, prasy hydrauliczne, obrabiarki do wyprasowanych formatek ze sklejki oraz ekologiczną lakiernię.
Firmie Coala leży na sercu zadowolenie każdego swojego Klienta i dlatego podejmujemy się wykonać wszystkie możliwe zamówienia w dowolnym kształcie i kolorze. Współpracujemy od lat z odbiorcami krajowymi i europejskimi ,a realizując ich preferencje zdobyliśmy ich uznanie.
Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku ,reagujemy na nowe trendy we wzornictwie stale poszerzając ofertę o nowe modele produktów i designerskie wyroby.

Coala, to firma której możesz zaufać.

1

 

 

 

 

Look for FSC® certified products.
Pytaj o certyfikowane produkty FSC® w naszej ofercie.